У скільки вінницькому бюджету обійшлось "мовчання Качура"

"Свободівець" Андрій Вигонюк заявив, що заступник голови облради Олександр Качур на усіх засіданнях мовчить

У скільки вінницькому бюджету обійшлось…

Під час розгляду питання "Про зміни до структури та штатної чисельності обласної ради та її виконавчого апарату" голова комісії з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності "свободівець" Андрій Вигонюк "наїхав" на заступника голови обласної ради "радикала" Олександра Качура. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця

Вигонюк отримав відповідь на свій депутатський запит щодо роботи заступника голови облради. В ньому йдеться, що протягом двох місяців Качур не сказав і слова ні на пленарних засіданнях, ні на засіданнях комісій та робочих груп. 

За словами депутата, "мовчання" посадової особи коштувало бюджету 25 тис грн. Ймовірно, він мав на увазі заробітну плату, яку отримав заступник голови облради за два місяці роботи.

На захист Качура виступив його однопартієць Андрій Мельник. Він заявив, що Вигонюк, як голова комісії, яка має спостерігати за етичною поведінкою народних обранців, не мав права так грубо апелювати до свого колеги-депутата. 

"Я вам хочу нагадати, що свого часу Олександр Качур був обраний на посаду Немирівського міського голови, тож певний кредит довіри громадян він однозначно має. Тому я вас прошу не дозволяти собі більше таких висловлювань на адресу пана Качура", - зауважив Мельник.

Зрештою, депутати не підтримали пропозицію "свободівця" не створювати в штаті виконавчого апарату обласної ради додаткову посадову одиницю - заступника керівника патронатної служби голови облради.

Натомість депутати проголосували за запропонований головою облради Анатолієм Олійником проект рішення. Таким чином, облрада ліквідувала Відділ зовнішніх зв'язків та промоції у складі трьох осіб. Натомість створила Сектор міжнародної та міжрелігійної співпраці, де працюватиме один фахівець. Крім того, депутати "ввели" в склад Загального відділу посадову особу, яка відповідатиме за забезпечення доступу до публічної інформації. А також "дали" Олійнику ще одного помічника, який офіційно буде займати посаду заступника начальника патронатної служби. 

Нагадаємо, триває чергова четверта чесія Вінницької обласної ради сьомого скликання. На порядку денному у депутатів 55 питань до розгляду 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"