ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Швейцарський експерт розповів вінничанам, як і що має бути організоване в місті

Місцеві бізнесмени здивували західного фахівця, поскаржившись йому на муніципальну поліцію та перешкоджання бізнесу
Depo.
15 травня 2015 10:54
ФОТО: depo.ua
Швейцарський експерт розповів вінничанам, як і що має бути організоване в місті
Швейцарський експерт розповів вінничанам, як і що має бути організоване в місті

Як повідомляє Вінниця.depo.uа, на круглому столі, присвяченому реаліям місцевого підприємництва, вінницькі бізнесмени поскаржилися старшому експерту швейцарського корпусу експертів Swisscontact Франзу Сталдеру на комунальне підприємство "Муніципальна міліція", яке, за їхніми словами, втручається у бізнес, виганяє малих підприємців з напрацьованих роками торгових точок. І в той же час нічого не робить з незаконними масштабними будівництвами, що процвітають у місті.

Швейцарський гість неабияк здивувався тому, що почув. За словами Сталдера, в його країні не може бути такого, щоб за кошти платників податків створювали структуру, яка з цими платниками й бореться.

"Біля школи висить знак по обмеженню швидкості до 60 кілометрів за годину. Якщо люди вирішать, що обмеження можна змінити до 75 кілометрів та аргументують це, без проблем, його замінять. Якщо я хочу щось збудувати, то маю спочатку намалювати проект, який підтримають люди. Мені доведеться змінювати його доти, доки усі не погодяться з таким будівництвом. Але якщо я замість затверджених трьох поверхів збудую чотири, то у мене заберуть усе. Через кілька хвилин з'їдуться поліцейські різних рівнів, щоб припинити правопорушення", - розповів швейцарець.

Нагадаємо, що Комунальне підприємство "Муніципальна поліція" було створене у Вінниці в кінці березня 2013 року. Воно належить до комунальної власності територіальної громади міста. Головною метою його створення, прописаною у Статуті, має бути виконання заходів Програм міської ради в сфері забезпечення дієвого контролю за благоустроєм території міста.