Шемет дарує пляшку фірмового вина за посилання на смішне відео

Також переможці конкурсу, який оголосив відомий вінничанин, отримають квитки на церемонію вручення "літаючих слонів"
Depo.
20 липня 2016 11:19
ФОТО: depo.ua
Шемет дарує пляшку фірмового вина за посилання на смішне відео
Шемет дарує пляшку фірмового вина за посилання на смішне відео

Організатор Міжнародного Вінниціанського фестивалю комедійного та пародійного кіно Олександр Шемет оголосив конкурс: усі, хто скине посилання на короткі та смішні відеоролики, що увійдуть до програми цьогорічного фесту, отримають квитки у фан-зону церемонії вручення "літаючих слонів", а також пляшку фірмового вина з погребу Шемета.

Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням  на допис Олесандра Шемета в соцмережі "Фейсбук".

Міжнародний Вінниціанський фестиваль комедійного та пародійного кіно вже вдесяте відбудеться у Вінниці. Цьогоріч в програму фесту увійшли номінації "Шорт, побери!", "Смішна реклама", "Смішний музичний відеокліп" гумористичні відеоролики для яких і шукають організатори.

Шемет дарує пляшку фірмового вина за посилання на смішне відео - фото 1

Олександр Шемет - відомий у Вінниці поціновувач вина. Він самотужки робить вино, постійно експериментує та дивує вінничан плодами власного виноробства. Вино Шемет робить не лише з винограду, а й з різних ягід та плодів: вишні, кизилу, чорної горобини, черешні, абрикосів. Вінницький "Дід Мороз" неодноразово дивував вінничан винами з бузини, черемшини, кизилу, чорноплідної смородини, порічок, мандарин та навіть помідор. Зараз в погребі винороба понад 250 літрів вина.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця