Щербаківська каже, шо її зять отримав керівну посаду, бо може "багатьом втерти носа "

Перша заступниці голови Вінницької облради прокоментувала скандальне призначення її зятя Богдана Кеса заступником директора інтернату

Depo.
19 травня 2017 14:52
ФОТО: depo.ua

Людмила Щербаківська запевнила, що не впливала на призначення свого зятя Богдана Кеса на посаду заступника директора Вінницького інтернату геріатричного профілю, що у комунальній власності територіальних громад області, передає кореспондент Depo.Вінниця.

"Цього не було, я не зверталась ні до керівника департаменту, ні до керівника комунального підприємства Якубовського. Більше того, за призначення цього керівника я не голосувала, бо у мене була особиста позиція. Те, що він (Якубовський, - Ред.) сам прийшов і запропонував і він (Кес, - Ред.) погодився, то тут я скажу - у кожного є діти і вони вже мають право самостійно приймати рішення. Я знаю що у вас так само є діти і вони працевлаштовуються і працюють... І зять зі мною не радився йти йому туди працювати, чи ні, але я знаю, що він професійний фахівець, має дві вищі освіти і ще багатьом "втре носа"", - сказала Щербаківська.

Нагадаємо, сьогодні, 19 травня, у порядок денний позачергової сесії Вінницької облради було внесено проект рішення про достроркове припинення повноваженьзаступниці голови Людмили Щербаківської. Відповідне звернення ініціював депутат від "Опозиційного блоку" Юрій Яремчук, а своїми підписами його підтримав ще 41 депутат обласної ради.

Фоторепортаж з таємного голосування депутатів Вінницької обласної ради можна переглянути за посиланням.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця