ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

СБУ прослухає 35 військових із калинівського арсеналу

У матеріалах справи опиняться телефонні розмови військовослужбовців з військової частини А1119

Depo.
14 березня 2018 15:55
ФОТО: depo.ua

У рамках досудового розслідування за фактом диверсії на складах боєприпасів під Калинівкою, слідство через суд отримало доступ до телефонних з'єднань військовослужбовців 48-го арсеналу ЗСУ. Про це інформує Depo.Вінниця із посиланням на ухвалу слідчого судді Вінницького міського суду Вінницької області.

Слідчий вінницького управління СБУ за погодженням із процесуальними керівниками, військовою прокуратурою Вінницького гарнізону Центрального регіону України, подав до суду клопотання про тимчасовий доступ до телефонних з'єднань.

"У ході досудового розслідування перевіряється місцезнаходження свідків під час надзвичайної події на території в/ч А1119 та проводиться пошук осіб, які можуть бути обізнані щодо подій, які відбулись до та після вибухів на території в/ч А1119. З цією метою необхідно отримати інформацію про телефонні з'єднання", – обґрунтував своє клопотання слідчий.

У переліку, тих, кого хочуть прослухати, опинилися 35 військовослужбовців арсеналу. Слідство цікавить інформація про телефонні дзвінки, які здійснювали абоненти, розпочинаючи із 1 січня 2017 року.

Серед військовослужбовців-посадовців, чиї розмови зацікавили слідство, опинилися військові, які займають керівні посади у військовій частині. Це комендант військової частини, завідувачі сховищ, начальник відділу зберігання боєприпасів, заступники та помічники командира, інженери, бухгалтери тощо.

Суддя клопотання слідчого задовольнив. Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, що Служба безпеки України також у рамках досудового розслідування за фактом диверсії на калинівському арсеналі отримала доступ до дзвінків офіцерів, що перебували в епіцентрі вибухів на 48-му арсеналі Збройних сил України.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook