Роботодавців, які братимуть на роботу АТОвців, чекає приємний сюрприз

Роботодавцям бійців АТО протягом року компенсуватимуться фактичні витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування
Depo.
17 серпня 2016 11:54
ФОТО: depo.ua
Роботодавців, які братимуть на роботу АТОвців, чекає приємний сюрприз
Роботодавців, які братимуть на роботу АТОвців, чекає приємний сюрприз

Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької облдержадміністрації.

Для того, щоб отримати таку компенсацію, роботодавець має працевлаштувати АТОвця, який має направлення державної служби зайнятості. Крім того нове робоче місце військовослужбовець має отримати не менше ніж на два роки. Якщо роботодавець виконає ці умови, то з 30 серпня цього року щомісяця отримуватиме компенсацію фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Додамо, що з початку антитерористичної операції до центрів зайнятості Вінницької області звернулися 2 851 демобілізованих військовослужбовців, 476 бійців – працевлаштовано, з них 100 – відкрили власну справу завдяки одноразовій виплаті допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, 136 осіб здійснили перепідготовку або підвищили свою кваліфікацію за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця