Рейтинг губернаторів: Коровій вивів Вінницьку область в лідери

Лідером рейтингу видання "Ділова столиці" за півріччя став губернатор Вінниччини Валерій Коровій

Рейтинг губернаторів: Коровій вивів Вінн…

Видання "Ділова столиця" підвело підсумки півріччя роботи губернаторів мирних регіонів (без окупованого Криму і наполовину окупованого Донбасу). Про це повідомляє Depo.Вінниця.

Лідером рейтингу за півріччя став губернатор Вінниччини Валерій Коровій. За підсумками січня-березня він був другим, набравши 75,5 бала. Тепер у нього 94,5 бала, і він помітно відірвався від суперників, випередивши найближчого з них на 27,5 бала.

Рейтинг губернаторів: Коровій вивів Вінницьку область в лідери - фото 1

Вінниччина демонструє непогані цифри економічного підйому. Вона утримує лідерство по динаміці сільгоспвиробництва, показавши зростання за підсумками семи місяців - на 20,4% (порівняно з аналогічним періодом 2014). Правда, тут позначилися погодні фактори: цього року збирання врожаю на Поділлі почали раніше.

За динамікою промисловості область посіла перше місце за підсумками семи місяців - зростання на 15,3%. У січні-липні 2014 було падіння, але не настільки істотне - на 3,6%.

Найголовніша галузь промисловості Вінниччини - харчова, вона забезпечує майже дві третини всього обсягу реалізованої промпродукції. По відношенню до січня-липня минулого року вона зросла на 8,1%, а відносно січня-липня 2013 - на 18,6%.

Досягненнями Вінниччини можна назвати також друге місце за динамікою експорту і четверте - за динамікою сфери нефінансових послуг. Крім того, область увійшла до трійки регіонів з найменшим падінням реальної зарплати і найнижчим зростанням споживчих цін, в четвірку - з найнижчим рівнем заборгованості місцевих бюджетів перед організаціями, що надають житлово-комунальні послуги.

"Ні за одним критерієм область не потрапила не тільки в трійку або четвірку, але навіть у сімку найгірших регіонів. Коровій займає пост губернатора з 27 лютого 2015 року, тому хвалити його рано. Швидше можна сказати, що йому пощастило з областю", - пише видання. 

Показники регіонів порівнюються за двадцяти суспільно значущим критеріям. Всі цифри беруться тільки з даних Держстату. Всім областям за кожним критерієм нараховуються бали залежно від зайнятих ними місць, потім підраховується сума балів за всіма критеріями, і по цій сумі ранжуються регіони, а разом з ними і їх керівники.

Також читайте: Губернатор Вінниччини розповів, як агітуватиме за БПП та що робити з 300 повістками на село

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"