Принц Саудівської Аравії забезпечить вінничан енергією сонця

Група компаній Принца Саудівської Аравії перемогла у конкурсі на кращий інвестиційний проект у сфері альтернативних джерел енергії
Depo.
9 листопада 2016 11:54
ФОТО: depo.ua
Принц Саудівської Аравії забезпечить вінничан енергією сонця
Принц Саудівської Аравії забезпечить вінничан енергією сонця

На Вінниччині переможцем обласного конкурсну на кращий інвестиційний проект у сфері альтернативних джерел енергії визначено групу компаній Принца Саудівської Аравії Абдулли Бін Фахд Бін Ялаві Аль Сауд. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької ОДА.

Оголошення про конкурс на кращий інвестиційний проект для подальшого оформлення права на оренду вільних земельних ділянок земель запасу промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, було розміщено на сайті обласної державної адміністрації. Свої проектні пропозиції подали ТОВ "Поділля СоларІнвест" та група компаній Саудівської Аравії, які спеціалізуються на виробництві, монтажі, інвестуванні і експлуатації електрогенеруючого обладнання, інформаційних технологій і засобів комунікації.

Переважною більшістю голосів під час засідання конкурсної комісії переможцем конкурсу було визнано групу компаній Саудівської Аравії.