Потяг єднання прибув до Вінниці

Вінниця – перше місто на маршруті потягу
Depo.
21 жовтня 2016 14:54
ФОТО: depo.ua
Потяг єднання прибув до Вінниці
Потяг єднання прибув до Вінниці

Учора, 20 жовтня, до Вінниці прибув потяг єднання України «Трухaнівськa Січ». Про це повідомляє Depo.Вінниця з поситалнням на Вінниця.info.

У національній акції єднання України "Трухaнівськa Січ" беруть участь майже 200 українців Протягом кількох тижнів волонтери, митці, військові, старшокласники з батьками, подорожуючи спеціальним потягом, який виділила "Укрзалізниця", відвідають обласні центри від Києва до Рівного. Вінниця – перше місто на маршруті потягу єднання.

Як повідомив Микола Матвійчук, начальник відділення культурологічного забезпечення військ сил Центру морального забезпечення Збройних сил України, учасники акції популяризуватимуть військову справу серед молоді.

"Я представляю Збройні Сили. Зі мною їде 21 людина. Це військовий оркестр. І два фахівці, які будуть проводити зайняття в школах та інших навчальних закладах. Будемо пояснювати про небезпеки з вибухово-небезпечними предметами. Як треба діяти, що треба робити. Крім всього, ми намагаємося популяризувати військову справу серед молоді, аби вступали на контракт", - сказав Матвійчук.

У Вінниці учасники акції побудуть два дні: проведуть концерти, лекції,  творчі мaйстер-клaси, вшанують пам’ять загиблих Героїв, зокрема  відкриють пам’ятник загиблому на Майдані Гідності вінничанину Максими Шимку.

Потяг єднання прибув до Вінниці    - фото 1Потяг єднання прибув до Вінниці    - фото 2Потяг єднання прибув до Вінниці    - фото 3

"Так співпало, що у Максима якраз у цей день народження. Вражена таким збігом обставин. Це доводить, що випадковостей не буває. Вдячна проекту, що своєю метою намагаються показати молоді те, що Україна – сильна та єдина держава. Ми маємо любити свою землю та людей, які тут живуть", - зауважила під час зустрічі мама Максима Зінаїда Шимко.

Після Вінниці поїзд вирушить до Хмельницького. Кінцевий пункт  маршруту – Рівне.

 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах