Порошенко хоче перезавантаження влади без дострокових виборів

Президент нагадав, що парламент не має перекладати свою відповідальність на інших
Depo.
22 лютого 2016 13:36
ФОТО: depo.ua
Порошенко хоче перезавантаження влади без дострокових виборів
Порошенко хоче перезавантаження влади без дострокових виборів

Революція Гідності була зроблена відповідальними людьми, які прагнуть, щоб Україна реформувалась і рухалася в Європу. Але це не означає, що народ України не бачить недоліків, заявив Президент України Петро Порошенко під час церемонії "запуску" нової патрульної поліції у Вінниці, передає кореспондент Depo.Вінниця.

"Я вважаю, що сьогодні треба пройти перезавантаження влади, цього хоче народ. До речі, сьогодні і Уряд чітко заявив, що він розуміє цю необхідність" - сказав Порошенко.

Він заявив, що не підтримує ідею дострокових виборів. І нагадав народним депутатам,  що вони відповідальні за ситуацію в країні. "Парламент не повинен перекладати свою відповідальність і займати "страусину позицію", має спільно напрацювати вихід з об'єктивної кризи. Не треба робити кроки, які призводять до хаосу і дезорганізації держави. Я чітко наголосив у своєму зверненні: я проти дострокових парламентських виборів. Народ все, що міг, зробив - і волю продемонстрував, і проголосував, і обрав тих, хто сформували проєвропейські сили в парламенті. Підтвердженням цього є голосування за безвізовий закон", - сказав Порошенко.

Нагадаємо, сьогодні нова патрульна поліція Вінниці складає присягу на вірність українському народу. На церемонію приїхали Президент Петро Порошенко, Спікер Верховної Ради Володимир Гройсман та очільниця Національної поліції Хатія Деконаізе. Також присутні очільники міста та області.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця