ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Помер відомий вінницький фантаст Ігор Федоров

Прощання з письменником відбудеться в п’ятницю, 27 травня
Depo.
26 травня 2016 11:56
ФОТО: depo.ua
Помер відомий вінницький фантаст Ігор Федоров
Помер відомий вінницький фантаст Ігор Федоров

В середу, 25 травня, помер український письменник-фантаст, сценарист і перекладач Ігор Федоров, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "20 хвилин".

Федоров народився у Вінниці. Після закінчення середньої школи №22 вступив до Вінницького політехнічного інституту на факультет автоматики та обчислювальної техніки. Писати свої перші оповідання письменник почав ще в школі. Після закінчення вишу він працював в Ташкенті, але згодом повернувся до Вінниці.

Протягом кількох років письменник змінював професії: працював будівельником на спорудженні туристичного клубу "Меркурій", вантажником, електриком, інженером, піонервожатим, диск-жокеєм та програмістом.

Перші оповідання в місцевій пресі з'явились в кінці 1980-х,. У 1988 році були опубліковані фантастичні розповіді "Трамвай до кінцевої" в журналі "Уральський слідопит" і "Лабіринт" у першій збірці "Румби фантастики". І вже в 1989 році виходить його перша книга - невеличка збірка фантастичних оповідань "Відкриття".

Ігор Федоров разом з іншими письменниками заснували вінницький клуб любителів фантастики "Лабораторія", який існує донині. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця