ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Польський посол познайомив вінничан з новим консулом

Генеральним консульством Республіки Польща у Вінниці тепер керуватиме Томаш Олейнічак
Depo.
20 серпня 2015 13:33
ФОТО: depo.ua
Польський посол познайомив вінничан з новим консулом
Польський посол познайомив вінничан з новим консулом

Сьогодні, 20 липня, в приміщенні ОДА відбулось офіційне знайомство керівництва обласної та міської влади з новопризначеним Генеральним Консулом Республіки Польща у Вінниці Томашем Олейнічаком. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.Польський посол познайомив вінничан з новим консулом - фото 1

Знайомити нового очільника дипломатичної установи з місцевою владою у Вінницю приїхав Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Генрік Літвин. Він запевнив вінничан у подальшій підтримці "теплих та дружніх стосунків", які давно сформувались у поляків з українцями.

Польський посол познайомив вінничан з новим консулом - фото 2

Зокрема, зупинились на програмі обміну молоддю. Наразі у Польщі відпочиває майже 30 дітей з Вінниччини. Це переважно діти учасників АТО. 27 серпня до Польщі у місто Кельце поїдуть ще півсотні вінничан. Діти не лише відпочинуть, але і вивчатимуть досвід впровадження європейських цінностей.

Польський посол познайомив вінничан з новим консулом - фото 3

Голова обласної адміністрації Валерій Коровій висловив побажання швидшого підписання угоди України з ЄС щодо повної інтеграції України. Нагадаємо, у цьому питанні Польща виступає "адвокатом" України і всіляко сприяє у вирішенні даного питання. На завершення зустрічі вінничани подарували дипломатам картину "Сім чудес Вінничини" та книгу "Відомі поляки в історії Вінниччини".

Польський посол познайомив вінничан з новим консулом - фото 4

Польський посол познайомив вінничан з новим консулом - фото 5

Польські дипломати братимуть участь у міжнародному економічному форумі, який відбудеться у Вінниці в переддень святкування Дня міста, а також у завтрашній сесії обласної ради

Більше про життя регіону читайте на Depo.Вінниця