ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Двоє вінницьких студентів відмовилися їхати на Росію за заслуженими нагородами

Переможці міжнародного конкурсу "Цифровий вітер - 2018" заявили, що не потребують подарунків від ворога

Depo.
13 липня 2018 10:15
ФОТО: depo.ua

Студенти Вінницького національного технічного університету, які здобули перше й друге місця в міжнародному конкурсі "Цифровий вітер - 2018", відмовилися їхати в Москву за нагородами. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на 33-й канал.

У конкурсі взяли участь студенти з Росії, Білорусі, Казахстану, Чехії, Індії, Естонії, Пакистану, Німеччини, Сербії, Фінляндії, В'єтнаму, Китаю, Словенії й України. Загалом було зареєстровано 5106 робіт з двохсот двадцяти міст світу. У фінал вийшли 175 робіт. Переможцями в номінації "Двовимірна статична графіка" стали студенти ВНТУ з кафедри програмного забезпечення факультету інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії: студент третього курсу Сергій Сорока посів перше місце, а студентка магістратури Наталія Копитко – друге. Церемонія нагородження відбувалася у Москві, але вінницькі студенти відмовились їхати, заявивши, що не потребують подарунків від ворога.

18-річний Сергій Сорока родом із села Зеленянка Крижопільського району. Готував на конкурс графічну картину із жінкою, яка може своєю силою створити Всесвіт та нове життя. "Школу я закінчив із золотою медаллю, на високий бал здав ЗНО і отримав найкращий у школі результат. Це допомогло мені вступити на бюджетну форму навчання у ВНТУ. Навчатись тут дуже подобається. Веб-дизайн та комп'ютерна графіка — це моє захоплення. Дуже щасливий. Я, моя родина та колектив ВНТУ – патріоти України, тож у Росію я не поїхав. Ми воюємо із нею на освітньо-науковому рівні! – каже студент.

Нагадаємо, що на Вінниччині цього року семеро абітурієнтів склали ЗНО на максимальні 200 балів.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook