ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінницька ОДА виступає проти легалізації азартних ігор

Андрій Гижко вважає, що суспільство поки до цього не готове
Depo.
25 грудня 2015 14:23
ФОТО: depo.ua
Вінницька ОДА виступає проти легалізації азартних ігор
Вінницька ОДА виступає проти легалізації азартних ігор

Перший заступник Вінницької ОДА Андрій Гижко виступив проти легалізації грального бізнесу в Україні, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на region.unn.ua.

За його словами, легалізація грального бізнесу може зашкодити суспільству, особливо молодим людям.

"Вважаю, що на сьогоднішній день суспільство не готове до того, щоб цей бізнес був легалізований як бізнес. Тому що наша молодь, підростаюче покоління, може захворіти черговою хворобою. Це як наркоманія, яка втягує, і це не несе за собою значення бізнесу як бізнесу", - зазначив Андрій Гижко.

На думку чиновника, в країні спочатку необхідно підняти рівень культури населення та фізичного виховання, а потім починати розмови про легалізацію грального бізнесу. На даний час така ініціатива може лише зашкодити молоді. 

Законопроект про заборону грального бізнесу в Україні в 2009 році підтримали 390 народних депутатів, подолавши вето Президента. Обгрунтуванням такої заборони були катастрофічні наслідки від діяльності грального бізнесу в Україні, зокрема значне ускладнення криміногенної ситуації в країні.

Нагадаємо, Кабінет міністрів 11 грудня поточного року зареєстрував у Верховній Раді розроблений Міністерством фінансів законопроект щодо легалізації азартних ігор.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця