ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Павло Грищук та Дана найкраще відпрацьовують слід і шукають гільзи

Змагалися найкращі кінологи Вінниччини та їх чотирилапі друзі
Depo.
28 липня 2015 14:40
ФОТО: depo.ua
Павло Грищук та Дана найкраще відпрацьовують слід і шукають гільзи
Павло Грищук та Дана найкраще відпрацьовують слід і шукають гільзи

На базі Піщанської виправної колонії відбулися обласні змагання з багатоборства серед молодших інспекторів-кінологів, повідомляє Depo.Вінниця із посиланням на прес-службу управління ДПтС України у Вінницькій області.

В них взяли участь представники з сімох установ виконання покарань області. Кінологи та їх службові собаки продемонстрували професійні навички щодо роботи по сліду, пошуку стріляних гільз, обшуку місцевості, затриманню порушника тощо.

Перше місце вибороли молодший інспектор-кінолог відділу Ладижинської виправної колоні Павло Грищук та його службова собака Дана. Переможцю вручили кубок і спорядження для службової собаки.

Друге місце посіли Сергій Погорілий зі службовою собакою Орк (з Літинської колонії), а третє - Віталій Олійник і службова собака Аза (з Могилів-Подільської колонії).

Павло Грищук та Дана найкраще відпрацьовують слід і шукають гільзи - фото 1Павло Грищук та Дана найкраще відпрацьовують слід і шукають гільзи - фото 2

Павло Грищук та Дана найкраще відпрацьовують слід і шукають гільзи - фото 3Павло Грищук та Дана найкраще відпрацьовують слід і шукають гільзи - фото 4Павло Грищук та Дана найкраще відпрацьовують слід і шукають гільзи - фото 5Павло Грищук та Дана найкраще відпрацьовують слід і шукають гільзи - фото 6Павло Грищук та Дана найкраще відпрацьовують слід і шукають гільзи - фото 7Павло Грищук та Дана найкраще відпрацьовують слід і шукають гільзи - фото 8

 

 

 

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця