П'ятеро голодувальниць під Вінницькою ОДА кажуть, що завод Мовчана обкрадають

Активістки оголосили голодування, щоб зберегти цукор на 20 мільйонів гривень, який знаходиться на території заводу
Depo.
9 серпня 2016 15:32
ФОТО: depo.ua
П
П'ятеро голодувальниць під Вінницькою ОДА кажуть, що завод Мовчана обкрадають

Сьогодні, 9 серпня, у Вінниці під будівлею обласної ради та адміністрації п’ятеро активісток із Кирнісівки, що в Тульчинському районі, влаштували акцію протесту. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

Жінки вимагають припинити рейдерство та незаконне вивезення цукру з місцевого заводу. Пікетувальниці оглосили голодування та вимагають, аби в ситуацію втрутилися обласні посадовці. Погрожують, що продовжать свою акцію уже під стінами адміністрації президента та генпрокуратури.

"Востаннє завод працював у 2006 році. Потім колишній голова облдержадміністрації Іван Мовчан його взяв і під його керівництвом у 2012-2013 роках зробили ремонт і з незрозумілих причин нас розпустили, ми пішли у беоплачуванну відпустки і все. Там великі запаси цукру, приблизно 1,5 тисячі тонн, майже на 20 млн.грн. Цукор крадуть, люди не дають його вивозити", - розповіла одна із активісток Ганна Супрун.

За словами жінки, днями на прохідній заводу активісти зупинили машину із 24 тонами цукру.

"Ініціатором вивезення був голова профспілки "Трудящі" Ігор Попенко. Ми не проти щоб цукор реалізували, однак все по закону маэ бути, з документами", - наголошує активістка.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця