ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

ОПОРА просить Коровія піти у відпустку на період виборів

Високопосадовцям органів виконавчої влади радять піти у відпустку, щоб уникнути ризиків зловживання адміністративними ресурсом
Depo.
6 жовтня 2015 14:50
ФОТО: depo.ua
ОПОРА просить Коровія піти у відпустку на період виборів
ОПОРА просить Коровія піти у відпустку на період виборів

Всеукраїнська мережа громадських активістів закликає голів обласних та районних державних адміністрацій, які балотуються до місцевих органів самоврядування, продемонструвати новий підхід до проведення виборчих перегонів - неупереджений та об'єктивний, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на громадянську мережу ОПОРА.

В Україні 16 голів облдержадміністрацій, серед яких і голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій, стали кандидатами до обласної ради. Разом з губернаторами до  обласних рад також балотується 37 перших заступників та заступників голів облдержадміністрацій по всій Україні.

ОПОРА занепокоєна участю великої кількості посадовців високого рангу в місцевих виборах.

"Масова участь посадовців місцевих органів виконавчої влади у виборах вимагатиме від них чіткого розмежування поточної службової діяльності та передвиборчої активності. У той же час, принципово важливо не допустити фактичне суміщення кандидатом-посадовцем двох цих сфер діяльності, що де-факто призведе до використання ресурсів органів влади та бюджетних коштів у політичних інтересах", - йдеться в повідомленні громадської мережі.

Щоб уникнути звинувачень у використанні адмінресурсу ОПОРА закликає учасників виборів піти у відпустку на період проведення передвиборної агітації.

"Не дивлячись на відсутність в Законі України "Про місцеві вибори" вимоги до кандидатів-посадовців щодо відпустки, кандидати-посадовці мають проявити власну ініціативу із метою уникнення ризиків зловживання адміністративними ресурсам та підвищення довіри до інституту виборців в цілому", - закликають громадські активісти.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця