Очільницею вінницької "Зе!кoманди" стала людина з орбіти Калетників

Представляти інтереси кандидата-коміка в регіоні буде очільниця університетської бібліотеки і невістка заступника гетьмана

Роботу "Зе!кoманди" у Вінниці координує співробітниця Вінницького державного аграрного університету Світлана Лутковська. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Вінниця.info.

З відкритих джерел відомо, що 32-річна Світлана працювала заступницею директора з виховної роботи в Технічно-промисловому коледжі, який є структурним підрозділом Вінницького національного аграрного університету. Нині жінка займає посаду в.о. бібліотеки аграрного вишу та входить до складу вченої ради ВНАУ.

Керівником навчального закладу є Григорій Калетнік. Його син Ігор Калєтнік двічі обирався народним депутатом від КПУ, очолював українську митницю в 2010-2012 роках, а пізніше став заступником спікера парламенту. Нині Ігор Калетник, як і багато інших "міцних господарників" часів Януковича, втік до Росії. Племінниця Оксана Калетник також була нардепом від Компартії.

Світлана Лутковська заміжня, має двох дітей. Її чоловік - Руслан Лутковський - лікар-хірург. Він працює у Вінницькому національному медичному університеті та за сумісництвом – у Вінницькій МКЛ №1. Батько Лутковського, Анатолій Лутковський – власник великого агробізнесу у Чернівецькому районі Вінницької області і заступник гетьмана в громадській організації "Українське реєстрове козацтво".

Відповідно до поданої в НАЗК е-декларації про доходи і витрати за 2018 рік Світлана Лутковська задекларувала дохід 465 гривень, як гонорар, виплачений Тернопільським національним педагогічним університетом та допомогу при народженні дитини - 10 320 гривень.

Із об’єктів нерухомості, які декларує жінка – 2 земельних ділянки, що у с. Борівка, Чернівецького району, Вінницької області. Всю іншу, зазначену у декларації нерухомість, декларує чоловік Руслан Лутковський – 17 земельних ділянок в селі Борівка, а також 2 квартири та два житлових будинки. 

Фото: Власно.інфо

Із цінного рухомого майна у Світлани Лутковської задекларований легковий автомобіль Range Rover Sport, 2016 року випуску. Її чоловік у 2014 році придбав Lexus LX570.

Крім Світлани Лутковської штаб Зеленського з кланом Калетників пов'язує ще одна персона - за інформацією, яку оприлюднили розслідувачі з Bihus.Info , до штабу входить Ілля Павлюк, який за президентства Януковича "засвітився" помічником саме нардепа Ігоря Калєтніка."Головна функція Павлюка в штабі Зе - координація і фінанси регіональних представників Зе-команди. Наприклад, пошук фізичних осіб-підприємців зі стабільним доходом і без боргів для поповнення через них виборчого фонду або контроль на місцях. Через Павлюка проходить координація та фінанси, але його прізвище не згадується на сайті Зе-команди. Можна припустити, що його роль не афішують навмисно. В статтях того періоду Януовича Павлюка називають "рішалою на митниці", "посередником в митних питаннях" і навіть "королем контрабанди" в західному регіоні", – йдеться в розслідуванні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця