Незрячий вінницький волонтер їздить до українських бійців на передову

Півроку тому Денис втратив зір через вроджену глаукому
Depo.
28 листопада 2016 10:27
ФОТО: depo.ua
Незрячий вінницький волонтер їздить до українських бійців на передову
Незрячий вінницький волонтер їздить до українських бійців на передову

Волонтер Денис Романовський з Вінниці втратив зір, але не перестав жити повноцінним життям, він навіть їздить з однодумцями на передову до українських бійців. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Vlasno.info.

28-річний Денис втратив зір через вроджену глаукому, але був до цього готовий, оскільки зоровий нерв руйнувався поступово.

"Це не було для мене чимось несподіваним. Я консультувався з багатьма лікарями, але це було неминучим. В різних людей воно проявляється по різному: хтось бачить до тридцяти років, хтось трохи довше", - розповідає Романовський.

Денис користується допомогою друзів, але не любить коли його жаліють.

"Я не вважаю, що мені хтось щось винен. Якщо є бажання, можна робити все, що хочеш. Я користуюсь комп'ютером. В мене так само сенсорний телефон, як у всіх: є спеціальна програма, яка озвучує його. Я не читаю книги, але можу їх слухати", — додає незрячий.

Денис і раніше співпрацював з волонтерами, а нещодавно вони запропонували разом поїхати на передову.

"Якось розмовляв із психологом, яка працює з бійцями. Вона сказала, що самі наші поїздки і те, що я – незрячий, є для них сильним стимулом. І уособленням тих, кого вони захищають", — каже волонтер.

Незрячий вінницький волонтер їздить до українських бійців на передову - фото 1Незрячий вінницький волонтер їздить до українських бійців на передову - фото 2

Читайте також: Незрячі люди просять вінничан побачити їх

Більше новин Вінниці та області читайте на