Незрячий вінницький волонтер їздить до українських бійців на передову

Півроку тому Денис втратив зір через вроджену глаукому
Незрячий вінницький волонтер їздить до українських бійців на передову
Незрячий вінницький волонтер їздить до українських бійців на передову

Волонтер Денис Романовський з Вінниці втратив зір, але не перестав жити повноцінним життям, він навіть їздить з однодумцями на передову до українських бійців. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Vlasno.info.

28-річний Денис втратив зір через вроджену глаукому, але був до цього готовий, оскільки зоровий нерв руйнувався поступово.

"Це не було для мене чимось несподіваним. Я консультувався з багатьма лікарями, але це було неминучим. В різних людей воно проявляється по різному: хтось бачить до тридцяти років, хтось трохи довше", - розповідає Романовський.

Денис користується допомогою друзів, але не любить коли його жаліють.

"Я не вважаю, що мені хтось щось винен. Якщо є бажання, можна робити все, що хочеш. Я користуюсь комп'ютером. В мене так само сенсорний телефон, як у всіх: є спеціальна програма, яка озвучує його. Я не читаю книги, але можу їх слухати", — додає незрячий.

Денис і раніше співпрацював з волонтерами, а нещодавно вони запропонували разом поїхати на передову.

"Якось розмовляв із психологом, яка працює з бійцями. Вона сказала, що самі наші поїздки і те, що я – незрячий, є для них сильним стимулом. І уособленням тих, кого вони захищають", — каже волонтер.

Незрячий вінницький волонтер їздить до українських бійців на передову - фото 1Незрячий вінницький волонтер їздить до українських бійців на передову - фото 2

Читайте також: Незрячі люди просять вінничан побачити їх

Більше новин Вінниці та області читайте на