Неекологічні путани: У Вінниці пропонують вивести на суботник працівниць секс-індустрії (ФОТО)

Околицю Вінниці, де дівчата надають свої послуги, встелено використаними контрацептивами та обгортками від них

Неекологічні путани: У Вінниці пропонуют…

Про це йдеться в дописі вінничанки Аріни Кантоністової у соцмережі "Фейсбук", передає Depo.Вінниця.

"Пропоную путанам з вінницької окружної вийти на суботник. З боку вулиці Київська, представниці секс-бізнесу облаштували "п'ятачок" по наданню своїх послуг. Той знаходиться неподалік кафе, де збираються загалом далекобійники та водії, які проїздять транзитом. Місцина, куди запрошують клієнтів, всіяна використаними контрацептивами, обгортками від них та кавовими паперовими стаканчиками", - йдеться в дописі Аріни Кантоністової.

Вінничанка зауважила, що "жриці кохання" мали б прибирати за собою і тими, на кому заробляють гроші. Вона пропонує зобов'язати дівчат не засмічувати зелену зону навіть у примусовому порядку, а також облаштувати для цих потреб урни.

"Якщо не захочуть із власної волі, то у законному порядку. Адже і у правоохоронців і у екологів є відповідальність за порушення правил благоустрою та механічне засмічення лісів відходами. Притягнути до відповідальності і путан і їх клієнтів, буде проста процедура. Варто лиш з працівниками відділу по боротьбі із торгівлею людьми запросити патрульного поліцейського та еколога.
Також пропоную трасовим повіям облаштувати на місці роботи смітники (якщо будуть продовжувати там заробляти). Є правда недолік. Хто буде звідти вивозити те сміття? Але можна піти далі. Представниці секс-бізнесу можуть перекваліфікуватися на еко-повій. Тобто, використані контрацептиви вони складатимуть у пакети та викидати їх вже у цивілізованому місці. Пакети я готова придбати сама. Аби тільки не загажували довкілля", - пише Кантоністова.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook