Долю вул. Першотравнева вирішать на сьогоднішній сесії

Жителі міста проти того, щоб Першотравневу перейменовували на Магістратську
Depo.
25 грудня 2015 09:46
ФОТО: depo.ua
Долю вул. Першотравнева вирішать на сьогоднішній сесії
Долю вул. Першотравнева вирішать на сьогоднішній сесії

Електронна петиція Вінничан до міської ради про те, щоб вулицю Першотравневу не перейменовували на Магістратську, набрала більше 25о голосів і тепер її мають розглянути у мерії, повідомляє Depo.Вінниця

Звернення до міськради опублікував на сайті Володимир Лутченко 10 грудня. На сьогодні, 23 грудня, воно набрало 257 голосів. 

"1 Травня святкують у 142 країнах світу, як свято Весни та праці. Прошу підтримати заборону на зміну назви вулиці Першотравневої на Магістратську. Дякую всім вінничанам за підтримку, - написав вінничанин. 

Директор обласного архіву та член міської комісії по декомунізації Юрій Легун зазначає, що комісія уже не має повноважень вносити зміни. Вони закінчилися, коли пойшли громадські слухання і ті, хто на них був, прийняли рішення. 

"З нас уже відповідальність знято. Нашим завданням було дати оцінку, внести пропозиції, провести громадські слухання. Тепер це питання вирішуватиметься вже на сесії міськради, а потім рішення буде приймати міський голова", - повідомив Легун. 

За словами експерта, всі рішення мали бути прийнятими ще до 21 грудня, але через вибори процес затягнувся. Наступна сесія міської ради у п'ятницю, 25 грудня.

Нагадаємо, через сайт електронних петицій вінничани також просили міську владу покращити харчування дітей у садочках. Наразі дане звернення підтримали 252 вінничанина і воно потрапило на розгляд до міської ради. 

Читайте також: Топ-5 найцікавіших петицій вінничан

Більше новин Вінниці та області читайте на