На вінницькому ринку з'явилася поличка благодійності (ВІДЕО)

Над поличкою – яскравий напис "Потребуєш – візьми, можеш – поклади"

У Вінниці на ринку "Вишенька" встановили благодійну поличку, на якій вінничани залишають продукти для тих, хто не має можливості їх купити. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на телеканал "ВІТА".

Над поличкою – яскравий напис "Потребуєш – візьми, можеш – поклади". На самій поличці - макарони, крупи, вода та фрукти. З часу появи полиця ще жодного дня не була порожньою.

"Думаю, це взагалі дуже хороша ідея – допомагати тим, хто цього потребує. Я із задоволенням поклала фрукти. Може, дітки з'їдять, може, той, хто не має можливості купити", – розповіла вінничанка Ніна Гончарук, яка часто купує продукти на цьому ринку.

На ринку навіть не сподівалися, що охочих наповнювати полицю буде багато. Щоправда, продавчині кажуть, що іноді продукти забирають і ті, хто цілком може їх собі дозволити, але в більшості випадків за продуктами до полички підходять справді ті, хто потребує допомоги. Як правило, такі люди одразу не підходять – соромляться, перепитують, іноді здалеку спостерігають за іншими подібними людьми. Коли наважуються підійти, забирають не все, а лише окремі продукти, залишаючи решту для інших.

Нагадаємо, на Вінниччині підприємець безкоштовно роздає нужденним хліб.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця