На Вінниччині знову перекривали дорогу через підприємство, що забруднює повітря

Два дні поспіль жителі с.Красносілка Бершадського району влаштовують акцію протесту проти цеху з випалювання вапна та перекривають дорогу
Depo.
21 червня 2016 17:59
ФОТО: depo.ua

В понеділок та вівторок, 20 та 21 червня, в с.Красносілка Бершадського району, що на Вінниччині, відбувалась акція протесту, учасники якої вимагали закрити місцевий цех з випалювання вапна. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

На Вінниччині знову перекривали дорогу через підприємство, що забруднює повітря - фото 1

Більше трьох десятків жителів чaстково обмежували рух трaнспорту нa aвтодорозі, що веде до селa. Тaким чином активісти нaмaгaлись привернути увaгу місцевої влaди до роботи підприємствa з виробництвa вaпнa, і яке на їх думку зaбруднює повітря.

Активісти не погоджуються з висновком проведеної екологічної експертизи, зa результaтaми якої екологічний стaн є в нормі і вимaгaють зaкрити цех. Мітенгуючі сіли за стіо перемовин з міцевою владою, але до спільної згоди так і не дійшли.

Нагадаємо, 6 червня у с. Красносілка Бершадського району розпочалась безстрокова акція протесту проти цеху з випалювання вапна. Півсотні місцевих мешканців вимогали закриття цеху по випалюванні вапна; запуск роботи цукрового заводу за цільовим призначенням; запобігання наміру розпочати порізку цукрового заводу.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця