На Вінниччині вовки "взяли в облогу" два села

Кілька днів тому просто на очах у пастухів хижаки загризли 11 кіз

На Вінниччині вовки "взяли в облогу" два…

На Вінниччині зграя вовків тримає села в страху: за один день загризли 11 кіз. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "ВінницяОК".
У Могилів-Подільському районі зграя  взяла "в облогу" два села  Нагоряни та Козлів. Вовки не бояться людей. На худобу, що випасають в полі,  нападають серед білого дня, а  ввечері йдуть у села. Кілька днів тому просто на очах у пастухів хижаки загризли 11 кіз. Полювали вовки за своїм "планом": один хижак відокремив 11 кіз і погнав їх до чагарників, де вже чатувала зграя. Від свійських тварин залишилися лише кістки.

Власник загризених тварин Микола Боднаревський розповідає, що два дні шукав своїх кіз, але марно.  Із прокушеним горлом додому повернулася лише одна. Наталія Боднаревська додає, що на їхнє  обійстя вовк за одну ніч приходив три рази з інтервалом у дві-три години. Собаки вовків не лякають.  На худобу хижаки нападають просто у подвір’ях.

Тетяна Босак,  жителька Нагорян, скаржиться, що в неї на подвір’ї  вовк розірвав теля. Вовки не дають спокою селянам уже другий рік. Торік  мисливці застрелили трьох тварин, але зграя все одно йде в села. По допомогу люди звернулись до влади.

Микола Сафтюк, козлівський сільський голова, пояснює, що зараз – влітку – вовків, практично, неможливо вполювати в лісі. А мисливці кажуть, що відстрілювати вовків зможуть лише за два місці, коли дозволи почнуть видавати.

Іван Патронак,  єгер Могилів-Подільського українського товариства мисливців та рибалок, напади хижаків на свійських тварин називає "тренувальними" – мовляв, сім’ї вчать молодняк полювати, а ще йдуть туди, де є м’ясо.

Нагадаємо, у лісах Вінниччини водяться дикі коти.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook