UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Вінниччині створили фронт-офіси у 63 громадах, третина перебуває в стадії налаштування програмного забезпечення

Кошти на соціальну допомогу направляють на соціальні служби, які планують зберегти в усіх "колишніх" районах Вінницької області

На Вінниччині створили фронт-офіси у 63…

У Вінницькій області фронт-офіси вже створено у  63 громадах, з них 41 вже підключився до програмного забезпечення "Соціальна громада" та здійснює прийом документів, в 22 завершується підключення. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу Віницької ОДА

В пресслужбі зазначають, що кошти на соціальні допомоги отримали, і їх поки направляють на "старі" управління созахисту.

 "Вінницька  область вже отримала річні кошторисні призначення у розмірі 2,5 млрд грн на виплату адресних допомог, зокрема, 158 млн пільових  призначень, які Департамент соціального захисту ОДА перенаправляє поки  на старі управління соцзахисту в районах, щоб швидше люди могли отримати кошти і не було затримки на місяць або й більше через реорганізацію РДА. Водночас, кошторисні призначення розподіляються вже на новостворені райони", - пояснює заступник голови Вінницької ОДА Наталя Заболотна. 

За її совами, прийом документів від громадян з 1 січня 2021 року здійснюється виключно фронт-офісами територіальних громад. Фронт-офіс приймає документи, оцифровує їх та передає через програмний комплекс "Соціальна громада" на бек-офіси. В укрупнених районах це будуть юридичні особи - управління соціального захисту населення, які прийматимуть відповідні рішення. 

Більшість приєднаних до Вінниці сіл вже обзавелись власними "прозорими офісами"


 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"