На Вінниччині померло ненароджене дитя

Породілля звинувачує лікарів у недбальстві
Depo.
1 жовтня 2016 11:38
ФОТО: depo.ua
На Вінниччині померло ненароджене дитя
На Вінниччині померло ненароджене дитя

У Тиврові, що на Вінниччині, вагітна Аліна Крамничка не дочекалася допомоги медиків і в її утробі завмерло дитя. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на ТСН.

Вінничанка чекала дівчинку. На 39-му тижні вагітності жінку госпталізували до пологового будинку. Її скарги на біль у животі ігнорували.

"Увечері я ще чула дитину, вона билася. Зранку вже прийшов лікар на обхід, спитав, чи я чую рухи. Я кажу, що сьогодні ще не чула. Це було о 8:00. І тоді провели все і сказали, що у неї не б'ється сердечко", - розповіла породілля.

Завідувач пологового відділення Павло Мілевський пояснив жінці, що так розпорядилася природа. "Вона у мене ніяких підозр не викликала. Ну, так трапилося, очевидно, природа так розпорядилася", - прокоментував Мілевський.

За висновками експертизи, причиною завмирання плоду стала асфіксія. Медики кажуть, що під час вагітності патологій у жінки не було. Родичі ж упевнені, що це сталося через лікарську недбалість, і збираються подавати в суд.

"Якби це вона вдома була, і з дому приїхала вже з мертвою дитиною, то можна було сказати, що наша провина. А вона ж була у лікарні, під їхнім наглядом. Чого не подивилися?", - обурена мама породіллі Оксана Романюк. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця