ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Вінниччині подаровану меру бензопилу вимагають конфіскувати на користь громади

А ще вимагають припинити роздачу земель братам, сестрам, родичам депутатів
Depo.
1 липня 2015 18:15
ФОТО: depo.ua
На Вінниччині подаровану меру бензопилу  вимагають конфіскувати на користь громади
На Вінниччині подаровану меру бензопилу вимагають конфіскувати на користь громади

Бензопила для мера та земля для родичів депутатів - 19 випадків конфлікту інтересів виявили експерти у діяльності депутатів та посадовців Хмільницької міської ради, повідомляє Вінниця.depo.ua з посиланням на повідомлення Хмільницької районної громадської організації "ПРАВО".

Експерти організації провели моніторинг розпоряджень міського голови, рішень міської ради та її виконавчого комітету, наказів керівників комунальних підприємств, ЗМІ та офіційного сайту міста Хмільника, виявилося, що конфлікт інтересів у діяльності депутатів міської ради найбільше проявляється у виділенні земельних ділянок. Землі виділяли матері, сину, сестрі, чоловікові сестри, тещі й брату невістки, а про конфлікт інтересів не повідомляли.

Також експерти "ПРАВО" вимагають від міського голови Хмільника передати у власність громади подарунок - бензопилу.
У листопаді 2012 році її привселюдно подарували Василеві Грушку. Якщо подарунок вартістю понад 50% мінімальної зарплатні не переданий громаді, то він вважається хабарем.

Громадські активісти пропонують ініціювати проведення службового розслідування щодо бездіяльності фахівців, котрі були визначені відповідальними за роботу з питань запобігання корупції у міській раді.

Більше новин про життя регіону читайте на Вінниця.depo.ua.