На Вінниччині музейну експозицію зібрали з речей земляків, які не повернулись з воєн

На сході України загинуло 14 жителів Козятинщини
Depo.
20 жовтня 2016 09:47
ФОТО: depo.ua
На Вінниччині музейну експозицію зібрали з речей земляків, які не повернулись з воєн
На Вінниччині музейну експозицію зібрали з речей земляків, які не повернулись з воєн

У музеї історії Козятина, що на Вінниччині, відкрилася експозиція "Звитяга і мужність". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Козятинської міської ради.

У новій експозиції - портрети, предмети, речі, література про відомих земляків періоду Першої та Другої світових воєн, учасників бойових дій в Афганістані та галерея світлин 14 Героїв - уродженців Козятинщини, які загинули сході України: Володимира Чорноуса, Віктора Ковальчука, Шайдулли Камзінова, Олександра Москалюка, Вадима Наумова, Юрія Осаулка, Валерія Вітковського (бердичівчанин, який похований у с. Бродецькому Козятинського району), Віктора Крючкова, Сергія Кацабіна, Олександра Лобжина, Василя Осіпчука, Миколи Шевчука, Леоніда Леонтюка, Миколи Лукашука.

У музеї є портрет загиблого під час виконання службових обов’язків при гасінні пожежі на нафтових складах в селі Крячки Васильківського району Київської області Євгена Шевчука. Серед вищезгаданих Героїв п’ятеро були жителями Козятина. На їхню честь у місцях їхнього проживання чи навчання вдячні земляки встановили меморіальні дошки. Більшість патріотів нагороджені орденами "За мужність" чи іншими урядовими нагородами, але посмертно.

На урочисте відкриття експозиції прийшли учасники бойових дій в Афганістані, близькі і рідні загиблих в антитерористичній операції, їхні побратими, учасники експонується виставка живопису учасника антитерористичної операції Олександра Данілевича "Аура душі воїна".

 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах