На Вінниччині московський піп скаржиться, що його не пускають до храму

Отець Федір нарікає, що прихожани замінили замок, щоб він не мав змоги потрапити до церкви

На Вінниччині, у селі Лукашівка, парафіяни заблокували двері в храм, де служить священик Московського патріархату. Про це повідомоляє Depo.Вінниця з посиланням на ТСН.

Зазначається, що причиною для протесту місцевого населення стали погляди священника, який агітує місцеве населення не переходити до ПЦУ.

"У нас практично 80% молоді, і все село за нову українську церкву. А тут збирається 20 бабусь, яких батюшка налаштовує, що Симеон - Іуда, що Москва - наша родіна", - сказала касир храму Світлана Ібер.

Священник Федір Расторгуєв після служби просто забув зачинити одні з дверей храму, після чого місцеві жителі проникли всередину і змінили в дверях замки.

"Я приїхав, а в храм зайти не можу, як нормальна людина – замінений замок, а через вівтар заблоковані двері", - поскаржився священик.

Місцеві жителі вважають, що настоятель просто розхитує ситуацію, адже громада скоро повинна вирішувати, до якого патріархату приєднуватися. Зі слів голови громади, на суботу, 12 січня призначено загальні збори, на яких і буде вирішено суперечку щодо приналежності місцевого храму.

Нагадаємо, що дві релігійні громади на Вінниччині перейшли до ПЦУ, хоч їхні пастирі були проти.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook