ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Вінниччині агрофірма екс-"регіонала" судиться з районною газетою

ТОВ "Теплик-Агро" подало позов до газети "Вісті Тепличчини" через статтю "Людей на трасу вивела зневіра"
Depo.
14 квітня 2016 10:57
ФОТО: depo.ua
На Вінниччині агрофірма екс-"регіонала" судиться з районною газетою
На Вінниччині агрофірма екс-"регіонала" судиться з районною газетою

До Теплицького районного суду Вінницької області з позовом про захист ділової репутації звернулось місцеве ТОВ "Теплик-Агро", повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на corruptua.org.

Агрофірма позивається до редакторки газети "Вісті Тепличчини" Ірини Лупещенко, як автора статті "Людей на трасу вивела зневіра", та самої газети. В статті йшлось про те, що селяни перекрили трасу, протестуючи проти низки порушень їх земельних та майнових прав дирекцією ТОВ "Теплик-Агро".

Авторка статті опиралась на відповідь з Нацполіції у Вінницькій області про чотири кримінальних провадження, порушених щодо діяльності посадових осіб ТОВ "Теплик-Агро", а також на численні звернення мешканців району щодо самовільного розпоряджання майном колишнього колгоспу з боку фірми.

ТОВ "Теплик-Агро" вимагає спростувати інформацію та стягнути з відповідачів десять тисяч гривень компенсації за нанесення моральної шкоди.

На Вінниччині агрофірма на чолі з екс-регіоналом судиться з районною газетою - фото 1

Нагадаємо, що директора ТОВ “Теплик-Агро”, колишнього депутата районної ради від Партії Регіонів, Василя Анченка мешканці Теплицького району звинувачували у захопленні земель та оборудках з майном колишніх колгоспів.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця