На Вінниччині 14 тисяч призовників "косять" від армії, - військовий комісар

60% вінничан, які отримали повістки, не з'явилися на проходження медогляду
Depo.
13 вересня 2016 14:32
ФОТО: depo.ua
На Вінниччині 14 тисяч призовників "косять" від армії, - військовий комісар
На Вінниччині 14 тисяч призовників "косять" від армії, - військовий комісар

Про це повідомив військовий комісар Вінницького обласного військового комісаріату Олег Вінницький, передає кореспондент Depo.Вінниця.

За його словами, відправка новобранців до армії розпочнеться з 5 жовтня і триватиме до 30 листопада. Нині майбутні солдати проходять медичний огляд та обстеження.

"У нас дуже велика в області неявка. Нез'явилися за повістками на медичні комісії 14 тисяч призовників. Звичайно лідером є місто Вінниця, адже тут більше всього на обліку, тож у них неявка - майже 3 тисячі. Списки передані до національної поліції, проведенно координаційні наради із силовиками, будемо таким методом доводити до громадян, що вони повинні захищати Батьківщину. Строковики призиваються для того, щоб навчатися і не будуть залучатися до виконання бойових дій в зоні АТО. Але все-рівно є у окремих юнаків страх, небажання та нерозуміння. Нема чого боятися", - наголосив Вінницький.

Загалом, за словами військового комісара, цього року до армії має піти 782 вінничана віком від 20 до 27 років. У збройних силах служитиме 463 новобранця, в Національній гвардії - 269. Також 50 юнаків потраплять на службу до Державної служби транспорту.

"Слід відмітити, що під час осіннього призову не будуть призиватися призовники до Державної прикордонної служби України", - підкреслив Олег Віннницький.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця