ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Більше 60 депутатів проігнорували святкову сесію обласної ради

На позачергову сесію Вінницької обласної ради приїхали три іноземні делегації, а більше шести десятків депутатів знайшли для себе важливіші справи
Depo.
21 серпня 2015 13:20
ФОТО: depo.ua
Більше 60 депутатів проігнорували святкову сесію обласної ради
Більше 60 депутатів проігнорували святкову сесію обласної ради

З усього депутатського корпусу Вінницької обласної ради, який нараховує 137 депутатів, лише 73 обранця прийшли на святкову позачергову сесію, повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

Разом з тим, на сесію облради приїхали три іноземні делегації - з Молдови, Польщі та Румунії. Після хвилини мовчання, присвяченої загиблим за Незалежність України, представники делегацій привітали вінничан з 24-річницею Незалежності. Зокрема, Надзвичайний та Повноважний Посол Польщі в Україні Генрік Літвин наголосив, що поляки поважають готовність українців відстоювати свою незалежність.

"Питання незалежності та збереження територіальної цілісності України - це питання безпеки всього Європейського континенту" - наголосив Літвин.

На порядку денному святкової сесії було одне питання - Про нагородження почесними відзнаками "За заслуги перед Вінниччиною". Також під час засідання було вручено депутатський квиток новому депутату обласної ради - Олександру Ковалю. 

Більше 60 депутатів проігнорували святкову позачергову сесію обласної ради - фото 4

Більше 60 депутатів проігнорували святкову позачергову сесію обласної ради - фото 5

Більше 60 депутатів проігнорували святкову позачергову сесію обласної ради - фото 3

Більше 60 депутатів проігнорували святкову позачергову сесію обласної ради - фото 2

Більше про життя регіону читайте на Depo.Вінниця