На ставці Гітлера під Вінницею влаштовуватимуть віртуальні екскурсії

За допомогою технологій доповненої реальності, відвідувачі меморіального комплексу побачать, як виглядали будівлі на території "Вервольфу"
 

На ставці Гітлера під Вінницею влаштовув…

Побачити за допомогою смартфона чи планшета, який вигляд мали будинки на території ставки Гітлера "Вервольф", зможуть незабаром відвідувачі Історико-меморіального комплексу пам’яті жертв нацизму. Про це журналісту Depo.Вінниця повідомив директор комплексу Сергій Гареник.

"Буде створена програма, яку можна буде завантажити і яка даватиме можливість при наведенні пристрою на фото чи залишки споруди побачити її у 3D вимірі", - розповів він.

Крім ІТ-фахівців, до процесу оновлення експозиції залучили дизайнерів. Вони, за словами Сергія Гареника, мають допомогти візуалізувати споруди, фундамент яких зберігся на території ставки.  "Можливо, це будуть легкі конструкції, які не пошкоджуватимуть фундамент та відтворюватимуть, наприклад, кут будинка. Звичайно, все буде прив'язано до тогочасних фотографій", - пояснює Сергій Гареник.

Технічне завдання для ІТ-фахівців та дизайнерів має бути розроблене до кінця травня. Планується, що скористатися можливістю доповненої реальності та дизайнерського мистецтва відвідувачі музею під відкритим небом зможуть вже восени цього року.

Профінансувати роботи попередньо погодилася Вінницька обласна державна адміністрація, зазначає Сергій Гареник. Щоправда, сума бюджету поки не відома.  

Нагадаємо, що на території ставки "Вервольф" під Вінницею виявили таємничий тунель.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook