ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На “Мурафському кар’єрі” продукцію реалізовували в 10 разів дешевше за ринкову ціну

По факту незаконного видобутку та розтрати корисних копалин на підприємстві відкрито кримінальне провадження
Depo.
3 серпня 2015 17:31
ФОТО: depo.ua
На “Мурафському кар’єрі” продукцію реалізовували в 10 разів дешевше за ринкову ціну
На “Мурафському кар’єрі” продукцію реалізовували в 10 разів дешевше за ринкову ціну

Голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій назвав діяльність державного підприємства "Мурафський кар'єр" незаконною та непрозорою, повідомляє Depo.Вінниця із посиланням на сайт ОДА.

За словами пана Коровія, "Мурафський кар'єр», що в Шаргородському районі, з 2014 року втратив ліцензію на видобуток каменя і знаходився в депресивному стані. На підприємстві накопичилися чималі борги.

Як повідомив очільник Вінниччини, з "Мурафського кар'єру" сировину поставляли по 9 гривень за тону, коли її ринкова ціна - 100 - 120 гривень за тону. Також дивує, чому на державному підприємстві працювала приватна охорона.

"Мурафський кар'єр" підпорядкований Міністерству аграрної політики та продовольства України, і Валерій Коровій вимагає від нього вжити відповідних заходів.

А поки що кар'єром зацікавилися правоохоронці - по факту незаконного видобутку та розтрати корисних копалин на підприємстві відкрито кримінальне провадження. 

23 липня між працівниками охоронної фірми "Донбас-безпека", які охороняли "Мурафський кар'єр", та групою невідомих чоловіків відбулась перестрілка. Як з'ясувалося, збройний напад на "Мурафський кар'єр" влаштували заробітчани з Дніпропетровщини.

ДП "Мурафський кар'єр" включено до списку об'єктів приватизації.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця