ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Лише на одному з відкритих вінницьких пляжів немає аскарид

Тільки “Хімік” виявився чистим за санітарними показниками
Depo.
24 липня 2015 12:59
ФОТО: depo.ua
Лише на одному з відкритих вінницьких пляжів немає аскарид
Лише на одному з відкритих вінницьких пляжів немає аскарид

Представники держсанепідслужби провели перевірку трьох офіційно відкритих вінницьких пляжів, повідомляє кореспондент Вінниця.depo.ua

Лабораторні дослідження показали, що вода на всіх них відповідає необхідним санітарним вимогам. Водночас на пляжах "Гонти" і "Центральний" були виділені яйця аскарид. Лише "Хімік" в цьому плані виявився чистим. Про це розповіла начальник відділу санітарного нагляду Вінницького міського управління Головного управління держсанепідслужби у Вінницькій області Людмила Крутікова.

"Зважаючи на виявлені нами яйця аскарид, радимо купатися на міських пляжах таким чином, щоб вода не потрапляла до ротової порожнини. Водночас необхідно виконувати правила особистої гігієни, приймати душ після купання, мити руки тощо. Також просимо вінничан не забруднювати територію пляжів і особливо не вигулювати там тварин, які можуть слугувати джерелом інфекції. Адже після дощів вона може потрапити до відкритих водоймищ," - каже Людмила Крутікова.

В інших аспектах всі три відкритих вінницькі пляжі добре підготовлені. За словами Людмили Крутикової, на них було проведено прибирання території, дна, присипка чистим піском в місцях входження людей до води, пофарбовані "грибочки", роздягальні, лавочки, встановлені урни, контейнери для збору сміття, санузли, душові кабіни. 

Більше новин про життя регіону читайте на Вінниця.depo.ua