ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Площа Європейська перетвориться на вечірній кінозал

До дня Незалележності вінничанам просто неба покажуть українське кіно
Depo.
18 серпня 2015 13:59
ФОТО: depo.ua
Площа Європейська перетвориться на вечірній кінозал
Площа Європейська перетвориться на вечірній кінозал

У Вінниці відбудеться кінофестиваль під відкритим небом "Дивись українське!", приурочений до Дня Незалежності України, повідомляє Depo.Вінниця

На Європейській площі з 21 по 24 серпня демонструватимуть стрічки українського виробництва. Переглянути їх можна буде безкоштовно вечорами, починаючи з 20.30.

Програма фестивалю

21 серпня "Далекий постріл" - український художній фільм режисера Валерія Шалиги, відзнятий у 2005 році кінокомпанією "Прем'єр". Фільм побудований на реальних фактах Другої Світової. 

Також в цей день транслюватимуть документально-хронікальний фільм "Від десидентства до Незалежності".

На чотири вечори площа Європейська перетвориться на вечірній кінозал - фото 1

22 серпня. Романтична стрічка "Такі красиві люди" - дебютна повнометражна робота Дмитра Мойсеєва, знята на Національній кіностудії ім. О. Довженка за державним замовленням.

На чотири вечори площа Європейська перетвориться на вечірній кінозал - фото 2

23 серпня. "Вавілон XX" - український радянський художній кінофільм режисера І. Миколайчука. Його знято на кіностудії ім. О. Довженка у 1979 році в селищі Витачів Київської області. В сюжеті йдеться про післяреволюційний період у тихому селі із промовистою назвою "Вавилон".

На чотири вечори площа Європейська перетвориться на вечірній кінозал - фото 3

24 серпня. "Поводир, або Квіти мають очі" - український історичний драматичний фільм режисера і сценариста Олеся Саніна. В основу його сюжету покладено мандри Радянською Україною американського хлопчика та українського сліпого музики напередодні та під час Голодомору.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця