ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На черговому Віче вінничанам пропонували безкоштовні ліки та лічильники на воду

Учасники Віче одноголосно підтримували усі ініціативи виступаючих
Depo.
22 червня 2015 09:20
ФОТО: depo.ua
На черговому Віче вінничанам пропонували безкоштовні ліки та лічильники на воду
На черговому Віче вінничанам пропонували безкоштовні ліки та лічильники на воду

У неділю, 21 червня, на майдані Небесної сотні вінничани в черговий раз зібрались на Народне віче. Повідомляє Вінниця.depo.ua. На порядку денному було три питання: обговорення програми "Доступні ліки", безкоштовне обслуговування лічильників на воду та підтримка активіста Майдану Юрія Павленка (Хорта), якого зараз судять.

Про "Доступні ліки" учасникам Віче, а це майже тридцять вінничан переважно пенсійного віку, розповідав ведучий майдану Микола Сіранчук. Він запропонував створити робочу групу за участі всіх сторін, які мають відношення до встановлення цін на ліки. Також виступив за необхідність обговорити за круглим столом питання незахищених верств населення. Пропозицію підтримали одноголосно.

Далі голова Народної Ради Віктор Маліновський виступив за безкоштовне обслуговування лічильників на воду. Сьогодні встановлення та демонтаж лічильників на воду вінничанам обходиться в 130 гривень. Виступаючий підрахував, що Вінницяводоканал за дану послугу отримує 15 мільйонів гривень на рік. Віктор Маліновський запропонував домогтися мораторію на платне обслуговування лічильників.

На завершення Віче залишили найгарячішу тему - суд над Юрієм Павленком (Хортом). 25 червня відбудеться чергове засідання у справі. Учасників зібрання закликали знову прийти до суду та підтримати підсудного.

Більше новин про життя регіону читайте на Вінниця.depo.ua.