Моргунов власним прикладом агітує за щеплення проти грипу

Міський голова запевняє, що захворюваність у Вінниці не досягла епідпорогу
Depo.
7 грудня 2016 09:43
ФОТО: depo.ua
Моргунов власним прикладом агітує за щеплення проти грипу
Моргунов власним прикладом агітує за щеплення проти грипу

Вінницький міський голова Сергій Моргунов зробив собі щеплення від грипу і запевнив, що епідемічна ситуація щодо грипу і ГРВІ у Вінниці нині стабільна. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "Реал".

"І я зробив щеплення. Більше того, всі мої заступники теж зробили вакцинацію. Вважаю, що ми повинні власним прикладом показувати вінничанам, що здоров’я треба берегти", - підкреслив мер.

На своїй Фейсбук-сторінці Моргунов написав, що захворюваність на грип та ГРВІ у Вінниці нижча епідпорогу на 36% і розповів про впровадження міської програми "Стоп грип".

"Якщо торік щеплення проти грипу зробили лише 431 вінничанина, то цього року вакцинацію пройшли вже 2662 особи, і в тому числі – 543 дитини. Дітям, позбавленим батьківського піклування, та діткам з інвалідністю щеплення робились безкоштовно. Усім іншим категоріям вінничан, які вирішили скористатись програмою "Стоп грип", 50% вартості вакцини відшкодовувалось за рахунок міського бюджету", - повідомив мер.

У Центрах первинної медико-санітарної допомоги в достатній кількості є експрес-тести для визначення, грип у людини чи ГРВІ.

"Лікарі застерігають усіх – в жодному випадку не займатись самолікуванням. Тому при перших же ознаках недуги потрібно звертатись до Центрів первинної медико-санітарної допомоги, щоб лікар встановив діагноз і призначив необхідне лікування. До кінця року відповідно до програми "Стоп грип" за кошти міського бюджету додатково буде закуплено ще 1100 експрес-тестів", - запевнив Моргунов.

Для противірусної терапії в лікувально-профілактичних закладах міста в наявності є 516 упаковок озельтамівіру. Всього на епідемічний сезон планують придбати 1460 упаковок.

"На мою думку, з кожним роком кількість людей, які бажатимуть робити щеплення проти грипу, зростатиме. Бо це нормальна практика профілактики грипу в усіх розвинутих країнах", - висловив сподівання міський голова 

Моргунов власним прикладом агітує за щеплення проти грипу - фото 1Моргунов власним прикладом агітує за щеплення проти грипу - фото 2

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця