Міністр Петренко пожалівся вінницьким студентам на свою маленьку зарплату

Міністр юстиції Павло Петренко назвав себе "маленьким міністром" і пожалівся на свою "волонтерську" заробітну плату у 12 тис. 500 грн.
Depo.
12 жовтня 2016 16:24
ФОТО: depo.ua
Міністр Петренко пожалівся вінницьким студентам на свою маленьку зарплату
Міністр Петренко пожалівся вінницьким студентам на свою маленьку зарплату

Сьогодні 12 жовтня, перебуваючи з робочою поїздкою у Вінниці міністр юстиції України Павло Петренко зустрівся із майбутніми юристами технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

Перше запитання, яке поставив міністру студент вишу: яка зарплата в урядовця? На що міністр Петренко зазначив, що зарплата у нього маленька - 12 тис. 500 гривень.

"У маленького міністра маленька заробітна плата - 12 тисяч 500 гривень. Зате, наприклад, у детектива НАБУ - 25 тисяч гривень, у судді Верховного суду буде 300 тисяч гривень. Тому ми рухаємося до того, щоб на таких посадах була хороша зарплата. Це популізм і політика, коли говорять, що члени уряду повинні отримувати маленьку заробітну плату. Ми фактично працюємо як волонтери, але думаю, коли ви захочете стати міністром юстиції, буде висока зарплата і на цій позиції", - наголосив Петренко.

До того ж, міністр юстиції сказав, що не хоче жити в країні, де нічого не змінюється, тому вважає що реформи, хай навіть з помилками, та все ж потрібно проводити.

"25 років ми жили в стагнації, не було в Україні ніяких змін. Наведу приклад: 99% випадків усіх вироків , які виносилися в суді у кримінальних справах, - обвинувачувальні . Тобто, якщо людина потрапляє до райвідділу міліції, тепер уже поліції, і щодо неї порушується кримінальне провадження,  шансів, що її виправдають у суді, навіть якщо вона не вчиняла злочину, - 0, 1%. Я в такій країні жити не хочу. І, в принципі, більшість людей так не хоче жити, вони це показали на двох революціях", - зазначив міністр.

Додамо, що студенти слухали урядовця не надто уважно, постійно відволікаючись на ґаджети та сон.  

Міністр Петренко пожалівся вінницьким студентам на свою маленьку зарплату - фото 1

Міністр Петренко пожалівся вінницьким студентам на свою маленьку зарплату - фото 2

Міністр Петренко пожалівся вінницьким студентам на свою маленьку зарплату - фото 3

Міністр Петренко пожалівся вінницьким студентам на свою маленьку зарплату - фото 4

Міністр Петренко пожалівся вінницьким студентам на свою маленьку зарплату - фото 5

Міністр Петренко пожалівся вінницьким студентам на свою маленьку зарплату - фото 6

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах