Мер Немирова звинуватив чинну владу у "чорному піарі" та застосуванні адмінресурсу

Віктор Качур закликав прокуратуру чесно розслідувати порушення, які відбувалися під час виборчих перегонів
Depo.
20 грудня 2016 18:20
ФОТО: depo.ua
Мер Немирова звинуватив чинну владу у "чорному піарі" та застосуванні адмінресурсу
Мер Немирова звинуватив чинну владу у "чорному піарі" та застосуванні адмінресурсу

Сьогодні, 20 грудня, під час сесії обласної ради, новообраний  міський голова Немирівської об’єднаної територіальної громади Віктор Качур заявив, що під час виборчих перегонів у Немирові влада застосовувала адмінресурс і "брудні технології". Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

"Дорога влада, ті безчинства і свавілля, що ви творили в усіх об’єднаних територіальних громадах , які пішли на вибори немає меж. Такого свавілля, як чинила  нинішня влада "справжніх патріотів", навіть не було при Януковичі. Казали, що вибори будуть проводитися чесно і не буде застосовуватися адмінресурс. Але вояжі з Валерієм Вікторовичем були в кожному населеному пункті – з кандидатом від блоку Петра Порошенка - Зазуляком", - заявив із трибуни в сесійної зали Качур.

Більше того, він запевняє, що команду політтехнологів із Дніпропетровської області, які зареєстрували ще двох його однофамільців – Качурів, теж покликали на вибори до Немирова представники "Солідарності".

"Дніпропетровські бандити заїхали до Немирова, щоб допомагати проводити вибори блоку Петра Порошенка "Солідарність". Вони сьогодні  проживають в готелях міста. Ці бандити побили працівника міської ради, лише через те, що це є мій прихильник, а не Зазуляка. Хочу заявити, що ніяких розборок не було, це було політичне замовлення, щоб зробити прецедент», – заявив мер Немирова.

Качур вимагає розслідування порушень, які називає «злочинами».

«Звертаюся до прокуратури з вимогою розслідувати підпал бані. Кандидат від блоку Петра Порошенка так парився , що аж дим пішов, і після цього в ЗМІ почали розказувати, що Качур підпалив баню кандидату від блока Петра Порошенка. Вимагаю чесно і правдиво розслідувати всі ті злочини, які  ви вчиняли протягом виборчої компанії", -  підкреслив Віктор Качур.

 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах