ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ладижинські депутати не захотіли, щоб комунальна газета стала незалежною

Ладижинський міський голова Валерій Коломєйцев попросив журналістів "потерпіти ще 2-3 роки"
Depo.
1 липня 2016 11:47
ФОТО: depo.ua
Ладижинські депутати не захотіли, щоб комунальна газета стала незалежною
Ладижинські депутати не захотіли, щоб комунальна газета стала незалежною

Проект рішення "Про реформування щотижневої обласної громадсько-політичної газети "Нове місто" та комунального підприємства "Редакція газети "Нове місто" Ладижинської міської ради"" не підтримав жоден із 24 присутніх на сесії депутатів. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Lada.FM.

Проектом рішення передбачалась в тому числі і передача приміщення по вул. Будівельників, 51, де розташована редакція газети, у користування ЗМІ на термін 15 років з розміром орендної плати установленим як для бюджетних організацій.

Головний редактор видання Світлана Левицька та колектив газети заявили про своє бажання виключити міську раду зі складу співзасновників газети і надалі працювати в незалежному ЗМІ. Однак міський голова Валерій Коломєйцев заявив, що він має протилежну позицію.

"Потерпіть 2-3 роки, скільки нам дає закон, і після цього станете власниками і будете працювати. Я цю газету безкоштовно передав до міської ради, якщо щось зараз придбано, то це також є власністю громади міста Ладижин, бо це є комунальне підприємство і ми її дофінансовуєм", - сказав Коломєйцев. 

Він аргументував своє рішення тим, що відповідно до закону, колектив матиме право сплачувати за оренду приміщення стільки ж, скільки сплачують усі бюджетники. А через це, на думку мера, міський бюджет недоотримає таку кількість грошей, яку може вистачити на "як мінімум дві квартири нашим учителям, медикам".

"Якщо ми це зробимо і сьогодні дозволимо зробити те, що хоче колектив, то там виникає питання з приміщенням - 15 років без орендної плати. А це, як мінімум, дві квартири нашим учителям, медикам", - сказав Коломєйцев.

Жоден з 24-х депутатів присутніх на сесії не наважився проголосувати всупереч позиції міського голови. "За" проект рішення не було віддано жодного голосу. Більше того, семеро ладижинських обранців проголосувли "проти" роздержавлення газети.

Нагадаємо, Валерій Коломєйцев торік став Ладижинським міським головою шостий раз підряд. Він очолює міську раду протягом 14 років.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця