КВК-експансія: Скандальний зять автора ситкому "Країна У" знову керуватиме ДУСею

Ексвінничанин Наум Баруля знає артистів "95 кварталу" ще з часів московського КВК

Вінничанина Сергія Борзова призначено тимчасово виконуючим обов’язки керівника Державного управління справами. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на указ, опублікований на сайті президента Володимира Зеленського.

Сергій Борзов закінчив істфак Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського. У 2006-2011 рр. був директором команди Клубу кмітливих і винахідливих (КВН) "Вінницькі перці". У 2011-2012 займав посаду директора команди КВН "Збірна України". З червня 2014 року – працював заступником керівника Державного управління справами. Раніше він балотувався до Вінницької облради від "Фронту змін".

Тесть Сергія Борзова – впливовий у колах гумористів Наум Боруля, який свого часу був "правою рукою" Олександра Маслякова у грі КВК і займав посаду гендиректора компанії "АМиК" ("Александр Масляков и компания").

Нагадаємо, що у серпні 2015 року президент України Петро Порошенко призначив вінничанина Сергія Борзова на аналогічну посаду: т.в.о. керівника Державного управління справами. 

Згодом, за інформацією журналістів програми "Наші Гроші з Денисом Бігусом", Державне підприємство Укржитлосервіс, підвідомче Державному управлінню справами, видало родині Борзових свідоцтво про право власності на квартиру площею 187,8 кв. метрів у будинку на столичному бульварі Лесі Українки вартістю понад 10 млн грн. 

У липні 2016 року президент Петро Порошенко звільнив від виконання обов’язків керівника ДУС Сергія Борзова. Одразу після виходу сюжету журналістів Центр протидії корупції звернувся із заявою про злочин до Національного антикорупційного бюро України.

Національне антикорупційне бюро порушило кримінальне провадження за фактом передачі службовими особами Державного управління справами у приватну власність екс-виконуючому обов’язки керівника ДУС Сергію Борзову квартири у центрі столиці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця