Квіткарі з ринку "Світанок" вийшли на пікет до мерії

На сьогодні чиновники з мерії залагодили конфлікт, однак підприємці запевняють, що і надалі свої позицій не здадуть
Depo.
12 вересня 2016 10:13
ФОТО: depo.ua
Квіткарі з ринку "Світанок" вийшли на пікет до мерії
Квіткарі з ринку "Світанок" вийшли на пікет до мерії

Сьогодні, 12 вересня, продавці ринку "Світанок", який ліквідують, вийшли на пікет до Вінницької міської ради. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Вінниця.інфо.

За словами підприємців, вчора, 11 вересня, їх повідомили, що сьогодні з території "Світанку" будуть вивозити "ракушки". 

"На цьому ринку стоять люди, які самі вирощують квіти і реалізують. Нас пропонують розсіяти по всіх ринках Вінниці, але квіти – це такий специфічний товар, що біля картоплі, капусти і молока нам місця не буде. Нас 70 чоловік. В нас є ті, кого спочатку вигнали з "Троянди", а тепер виганяють і з "Світанку". Щоб піти в бутіки продавати, нам пропонують заплатити кілька тисяч доларів. Якби ми мали такі гроші, ми б на базарі не стояли", - сказала мітингарка Галина Василівна. 

Після півгодинної акції до продавців вийшла директор департаменту адміністративних послуг Ірина Копчук. Вона запевнила торговців, що 12 і 13 вересня їх ніхто не виганятиме з базару, а далі влада шукатиме варіанти вирішення проблеми.

"В понеділок і вівторок вас ніхто не буде виганяти. Повертайтеся на робочі місця. Зараз там розбирають продуктові "ракушки", а не квіткові. Далі – я вам зателефоную", - сказала чиновниця.

Люди повернулися на базар, однак пообіцяли, що наступного разу прийдуть під мерію з квітами.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця