Коровій не заспокоїв бунт екс-міліціонерів, тож вони пішли розмовляти із Педосом

Колишні міліціонери вважають, що вони мають отримувати пенсійні виплати в розмірах, що відповідають нинішнім зарплатам працівників Нацполіції
Depo.
12 грудня 2016 13:18
ФОТО: depo.ua
Коровій не заспокоїв бунт екс-міліціонерів, тож вони пішли розмовляти із Педосом
Коровій не заспокоїв бунт екс-міліціонерів, тож вони пішли розмовляти із Педосом

Мітинг ветеранів органів внутрішніх справ у Вінниці перенісся під стіни обласного управління Нацполіції, передає кореспондент Depo.Вінниця.

Після нетривалого мітингу біля обласного управління пенсійного фонду, кілька сотень колишніх міліціонерів вирушили ходою до приміщення Вінницької облдержадміністрації. Тут до мітингувальників вийшов голова ОДА Валерій Коровій і висловив їм свою підтримку.

"Я мав сьогодні розмову з Педосом, він розповів, що розуміння між поліцією та міністерством щодо вашого питання є. Розроблений законопроект, який знайшов підтримку в МВС і зараз знаходиться у Верховній Раді на розгляді. Я вас підтримую і розумію" - сказав Валерій Коровій.

Однак відпівідь голови ОДА не задовільнила ветеранів ОВС, тож вони вирушили до обласного управління Нацполіції, аби безпосередньо заручитись підтримкою екс-колег. Зокрема, колишні міліціонери хочуть, аби поліцейські "визнали себе правонаступниками міліції".

Коровій не переконав ветеранів міліції: Мітингувальники пішли до Педоса - фото 1
Коровій не переконав ветеранів міліції: Мітингувальники пішли до Педоса - фото 2
Коровій не переконав ветеранів міліції: Мітингувальники пішли до Педоса - фото 3

Коровій не переконав ветеранів міліції: Мітингувальники пішли до Педоса - фото 4

Від імені управління Нацполіції спілкуватись із мітингувальниками вийшов заступник начальника ГУ НП у Вінницькій області Сергій Сокиран.

"Ви всі працювати тут у цьому приміщенні, сьогодні ми тут працюємо, завтра ми будемо на вашому місці, так само як ви. Кому нема 50 років є набір в батальйон поліції "Вінниця", можна поїхати в зону АТО, повоювати та отримати пенсію, як поліцейський. Головне управління поліції не є законотворчим органом. Які до мене питання? Ми ж надбавки не можемо призначати і закони приймати не можемо. Для того, щоб я пройшов в поліцію, я пройшов переатестацію. Хто не хотів, той звільнився", - наголосив Сокиран.

Після нетривалої розмови активісти розійшлися, однак пригрозили влаштувати ще масовіший мітинг до Дня міліції (20 грудня), якщо до тих пір не буде позитивних змін щодо перерахунку їхніх пенсій. Тоді, наголосили мітингувальники, їхні дії будуть більш радикальні - вони мають намір перекрити дорогу біля заводу "Рошен".

Коровій не переконав ветеранів міліції: Мітингувальники пішли до Педоса - фото 5

Коровій не переконав ветеранів міліції: Мітингувальники пішли до Педоса - фото 6
Коровій не переконав ветеранів міліції: Мітингувальники пішли до Педоса - фото 7
Нагадаємо, що сьогодні, 12 грудня, у Вінниці збунтувались колишні міліціонери: Вимагають збільшення пенсій та відставки Авакова

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережі