Контролера "Вінницяміськтеплоенерго" тепер можна викликати онлайн


У прес-службі просять бути уважними при створенні заявки, щоб уникнути непорозумінь

На офіційному сайті підприємства "Вінницяміськтеплоенерго" з’явилася функція "онлайн-заявка для виклику контролера", передає Depo.Вінниця.

"Якщо вам необхідно опломбувати або розпломбувати індивідуальний прилад обліку гарячого водопостачання або ж викликати контролера для зняття контрольних показників, ви можете залишати заявку за посиланням http://vmte.vn.ua/workMeter.html . Заявка на виклик контролера буде опрацьована протягом двох робочих днів", – йдеться у повідомленні прес-служби підприємства.

У прес-службі просять бути уважними при створенні заявки, щоб уникнути непорозумінь.

"Звертаємо вашу увагу: при створенні заявки обов’язково зазначайте коректну електронну адресу, адже саме на зазначену вами адресу, буде відправлена відповідь щодо часу приходу контролера і рахунок, який необхідно буде сплатити.  Контролер зможе опломбувати ваш прилад обліку лише за наявності у вас квитанції про оплату послуги", – йдеться далі у повідомлені.

Але можна, як і раніше, залишати заявку для виклику контролера, завітавши у відділ контролю енергозбуту служби збуту КП ВМР "Вінницяміськтеплоенерго" (за адресою вул. 600-річчя, 13, 2-ий поверх), або в телефонному режимі за номером (0432) 50-72-89.

Нагадаємо, опалювальний сезон у Вінниці завершиться, коли середня температура зовнішнього повітря протягом трьох діб поспіль буде не нижчою за +8°C. 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця