Коли у Вінниці завершиться опалювальний сезон

У “Вінницяміськтеплоенерго” нагадують, що наближення завершення опалювального сезону – це не причина не платити за спожите

Опалювальний сезон у Вінниці завершиться, коли середня температура зовнішнього повітря протягом трьох діб поспіль буде не нижчою за +8°C. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу “Вінницяміськтеплоенерго”.

“До нашого підприємства почали надходити запитання щодо часу завершення опалювального сезону. Повідомляємо, що для завершення мають бути відповідні умови: середня температура зовнішнього повітря протягом трьох діб поспіль повинна бути не нижча +8°C. Далі Вінницька міська рада приймає відповідне рішення. Як тільки буде рішення – наше підприємство завершить опалювальний сезон від тієї дати, яка буде зазначена в прийнятому рішенні”, - йдеться у повідомленні прес-служби.

У “Вінницяміськтеплоенерго” нагадують, що наближення завершення опалювального сезону – це не причина не платити за спожите. Заборгованість споживачів станом на початок квітня 110 мільйонів гривень (без нарахувань за березень).

“Якщо на вашому особовому рахунку накопичився борг, закликаємо негайно погасити його. Особливо наголошуємо на цьому тим, хто отримує монетизовану субсидію. Якщо у вас є прострочений борг більше ніж на місяць, субсидію у вас заберуть (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2019 р. № 62), - додають у прес-службі.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця