Компанія, яка будуватиме у Вінниці завод гірськолижного спорядження, викупила землю під будівництво


Викуплена ділянка – найбільша, яку коли-небудь виставляли на земельних торгах у Вінниці

Сьогодні, 29 березня, під час сесії Вінницької міської ради депутати схвалили рішення "Про встановлення результатів земельних торгів". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

Рішення стосується аукціону з продажу земельної ділянки на території Вінницького індустріального парку. Це найбільша ділянка, яку коли-небудь виставляли на земельних торгах у Вінниці. В аукціоні перемогло Товариство з обмеженою відповідальністю "Хед Вінниця", яке має намір побудувати в обласному центрі завод з виробництва споряджень для зимових видів спорту.

У аукціоні взяли участь дві компанії – ТОВ "Хед Вінниця" (Head Vinnytsia) і ПрАТ «Вінницький олійножировий комбінат. На торгах початкова вартість земельної ділянки для учасників становила 30 млн гривень. У процесі проведення аукціону ціна була збільшена на 15%. Учасник аукціону – "Хед Вінниця" запропонував найвищу ціну, в результаті чого, земельну ділянку площею 25 га передано у власність цієї компанії за 34,5 млн грн.

Нагадаємо, про намір збудувати у Вінниці завод компанія Head International GmbH заявила торік навесні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця