Коли вінницький професійний футбол повернеться на стадіон "Локомотив"

Трав’яне поле Центрального міського стадіону "Локомотив" поки що вважається "запасним" для міського футбольного клубу
Коли вінницький професійний футбол повернеться на стадіон "Локомотив"
Коли вінницький професійний футбол повернеться на стадіон "Локомотив"

Вже в нинішньому сезоні футбольні матчі за участі вінницької команди "Нива-В" можуть відбуватись на центральному міському стадіоні "Локомотив". Про це заявив старший тренер клубу "Нива-В" Юрій Соловьєнко, передає Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу СФК "Нива - В". 

Тренер переконаний, що усі суперники вінницького клубу матимуть перевагу, адже тренуються і грають на трав'яному полі. Натомість вінницькі футболісти тренуються на полі спорткомплексу "Нива", яке має штучне покриття.  

"Прагнемо, аби хоча б до виїзних матчів команда могла готуватися на трав’яному газоні. На виїзді ми завжди гратимемо на натуральних полях. Тобто, якщо ситуація не зміниться, будь-який наш суперник матиме перевагу – він лише один матч в сезоні проводитиме на штучному полі СК"Нива", а ми – половину", - зауважив тренер.

За його словами, необхідність проведення матчів на стадіоні "Локомотив" може постати і через їх велику популярність у Вінниці, що передбачає тисячі вболівальників, які можуть просто не поміститись на "Ниві".  

"Поле СК "Нива" вміщує обмежену кількість вболівальників (близько 3 тисяч). А якщо на гру прийде 15 тисяч вінничан?", - зауважив Соловьєнко.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця