Коли вінницький професійний футбол повернеться на стадіон "Локомотив"

Трав’яне поле Центрального міського стадіону "Локомотив" поки що вважається "запасним" для міського футбольного клубу
Depo.
27 липня 2016 14:19
ФОТО: depo.ua
Коли вінницький професійний футбол повернеться на стадіон "Локомотив"
Коли вінницький професійний футбол повернеться на стадіон "Локомотив"

Вже в нинішньому сезоні футбольні матчі за участі вінницької команди "Нива-В" можуть відбуватись на центральному міському стадіоні "Локомотив". Про це заявив старший тренер клубу "Нива-В" Юрій Соловьєнко, передає Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу СФК "Нива - В". 

Тренер переконаний, що усі суперники вінницького клубу матимуть перевагу, адже тренуються і грають на трав'яному полі. Натомість вінницькі футболісти тренуються на полі спорткомплексу "Нива", яке має штучне покриття.  

"Прагнемо, аби хоча б до виїзних матчів команда могла готуватися на трав’яному газоні. На виїзді ми завжди гратимемо на натуральних полях. Тобто, якщо ситуація не зміниться, будь-який наш суперник матиме перевагу – він лише один матч в сезоні проводитиме на штучному полі СК"Нива", а ми – половину", - зауважив тренер.

За його словами, необхідність проведення матчів на стадіоні "Локомотив" може постати і через їх велику популярність у Вінниці, що передбачає тисячі вболівальників, які можуть просто не поміститись на "Ниві".  

"Поле СК "Нива" вміщує обмежену кількість вболівальників (близько 3 тисяч). А якщо на гру прийде 15 тисяч вінничан?", - зауважив Соловьєнко.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця