ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кияни на День незалежності зруйнували мрію вінницького комуніста

Мешканці Бучі, що під Києвом, частково розібрали величезний п’ятиметровий паркан довкола ділянки комуніста Ігоря Калєтніка
Depo.
25 серпня 2015 15:20
ФОТО: depo.ua
Кияни на День незалежності зруйнували мрію вінницького комуніста
Кияни на День незалежності зруйнували мрію вінницького комуніста

У День незалежності мешканці села Буча Київської області почали громадою ламати п'ятиметровий паркан довкола ділянки площею 15 га комуніста Ігоря Калєтніка, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на повідомлення журналіста Дениса Казанського у мережі Фейсбук.

Кияни на День незалежності зруйнували мрію вінницького комуніста - фото 1

Журналіст пише: "Не обійшлось без протистояння з міліцією, яка намагалась захистити прекрасний паркан". Калєтнік мав намір створити мисливські угіддя, для цього навіть завезли вишки для засад. Як відомо, у 2008-2012 роках Бучанська міськрада передала вказану землю ділянками по 10 соток у власність місцевим громадянам. У 2012-2013 роках ці ділянки було скуплено від імені Василя Кіргана і об'єднано в одну площею 14,04 га (кадастровий номер - 3210800000:01:059:0321). Вартість цієї ділянки оцінюється у 18,42 млн гривень. Як з'ясували журналісти, частина людей свідомо взяла участь в афері, отримавши по $100, а дехто навіть не знав, що їм виділили землю. Нові власники оточили маєток 8-метровим парканом. Водночас сам дідусь Калєтніка мешкає на Вінниччині,і стверджує, що про землю в Бучі нічого не пам'ятає.

17 жовтня минулого року Ірпінський міськсуд Київської області витребував цю землю на користь держави. Встановлено, що ділянки лісового фонду було незаконно віднесено до житлової та громадської забудови. Апеляційний суд Київської області 6 лютого цього року залишив рішення Ірпінського міськсуду без змін. Однак наприкінці лютого, судове рішення про витребування у родини Ігоря Калєтніка 14 га лісу в місті Буча на Київщині було зупинене ухвалою Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ.

Як відомо,у власності Калєтніка досі перебував закритий елітний клуб "Вепр" площею 30 тисяч га у Вінницькій області, два кар'єри з видобутку пісковику, агрофірма та квартира у елітному домі біля Верховної Ради.

Кияни на День незалежності зруйнували мрію вінницького комуніста - фото 1

Кияни на День незалежності зруйнували мрію вінницького комуніста - фото 2

 

Більше про життя регіону читайте на Depo.Вінниця