ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кілька десятків вінничан виступили проти будівництва церкви в парку "Хімік"

Мітингуючі визнали результати попередніх громадських слухань не дійсними і збираються ставити блок-пости на під'їздах до парку
Depo.
24 травня 2016 15:35
ФОТО: depo.ua
Кілька десятків вінничан виступили проти будівництва церкви в парку "Хімік"
Кілька десятків вінничан виступили проти будівництва церкви в парку "Хімік"

Сьогодні, 24 травня, в парку "Хімік" відбулась акція протесту проти будівництва православної церкви на місці дитячого майданчика. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

До мешканців мікрорайону долучились і АТОвці, які теж проживають в сусідніх будинках. Саме вони налаштовані по-бойовому - обіцяють на під'їздах до парку поставити блок-пости і не пускати сюди будівельну техніку.

"Поставимо блок-пост, виставимо чергування і не будемо допускати завезення будівельних матеріалів. Будемо влаштовувати мітинги і пікети. Будемо роботи все, наскільки це можливо. Це попереджувальна акція, однак на ній ми не зупинимося. Все залежить наскільки влада відреагує на сьогоднішню акцію і прислухається до людей", - зазначив боєць АЗОВУ Олександр Яремчук.

Кілька десятків вінничан виступили проти будівництва церкви в парку "Хімік" - фото 1

За словами активістів, під церкву планують виділити 0,33 га паркової зони. Всього територія "Хіміку" сягає 2,3 га, однак мітингуючі кажуть, що трохи менше 2 га зелених насаджень, які залишаться після будівництва релігійної споруди, для них замало. В той же час, запевняють, що відстояти своє право приймати рішення щодо міських забудов - їхня принципова позиція. 

Активіст Сергій Сидорук каже, що будівництво храму було навіть погоджено на громадських слуханнях, однак їхні результати мітингуючі визнають не дійсними, мовляв, на тих слуханнях жителів їхнього мікорайону не було. 

"Зініціювали ті збори на яких не було жителів саме нашого мікрорайону, на яких проголосували за церкву. Але ми вважаємо їх не легітимними і збираємо підписи від місцевих жителів, щоб тут був дитячий і спортивний майданчики, а також - рекреаційна зона", - наголосив мешканець мікрорайону.

Кілька десятків вінничан виступили проти будівництва церкви в парку "Хімік" - фото 2

Кілька десятків вінничан виступили проти будівництва церкви в парку "Хімік" - фото 3

Кілька десятків вінничан виступили проти будівництва церкви в парку "Хімік" - фото 4

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця